سر خط خبرها

: Режим питания дня. Лучший режим здорового питания. Рацион и режим питания. Диета меню на неделю. Хорошая диета на неделю для похудения. Диета на неделю отзывы. Уход за ребенком до года. Хороший присмотр и уход за детьми. Декрет по уходу за ребенком.
Самое быстрое похудение. Лучшая диета для похудения быстро. Быстрое похудение в домашних условиях. Идеальное женское тело. Самое красивое женское тело фото. Идеальные пропорции женского тела. Фитнес для дома для похудения. Лучшие фитнес уроки для похудения. Фитнес программа для похудения. Натуральная шведская косметика. Где натуральная косметика купить. Натуральная косметика оптом. Лечение артроза суставов. Все болезни суставов лечение. Лечение суставов отзывы.
حضور مطهری موجب آرامش مطبوعات است.   حضور آقای مطهری در حوزه نظارت بر مطبوعات...
جلسه مشترک کمیسیون عمران مجلس روز سه‌شنبه 31 تیر با حضور وزیر نیرو برگزار گردید. ...
مهندس عبدالکریم حسین زاده نماینده اشنویه و نقده در مجلس شورای اسلامی در دیدار با...
کمیسیون فرهنگی موظف است دو برابر افراد برای هیات نظارت به مجلس کاندیدا معرفی...
کمیته استراتژیک رسیدگی به پروژه های عمرانی در استانها تشکیل شود نائب رئيس...
نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از آمادگی کمیسیون عمران برای طرح و ...
دستمزدها با بالارفتن قیمت خودرو افزایش یابد نایب رییس کمیسیون عمران مجلس...
جلسه کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی روز یکشنبه پانزدهم تیر برگزار گردید ...
نحوه اجرای لیزینگ مسکن عامل بروز رانت خواری - نائب رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت:...
دكترآخوندی از اصلاح طرح جامع مسکن گزارش می دهد عضو هیئت رئیسه کمیسیون عمران مجلس...

تبريك مهندس عبدالكريم حسين زاده به مناسبت عيد سعيد فطر

در این بهار رحمت و غفران و مغفرت
خوشبخت آن کسی است که بخشیده می شود

خداوند منان را سپاسگزاریم که یکبار دیگر توفیق بندگی را رفیق راهمان ساخت، تا در رمضان‌المبارکی دیگر به عبادت او، هر چند اندک بپردازیم. امیدواریم چنان خلوصی در روزه و نماز و تلاوت قرآن و تهجد ما بوده باشد که شایستگی تحصیل قطره‌ای از دریای بیکران رحمت الهی را برخوردار شده باشیم.

رمضان این مهیاترین فرصت سازندگی از میان ما رخت بربست و خوشا بر آنان که آن را به سان میهمانی ارجمند و عزیز پاس داشتند و بر آنچه خداوند منان و رسول گرامی‌اش سفارش نموده‌اند، استمرار ورزیدند؛ گوهر وجود از ناپاکی‌ها پیراستند و خود را به زیب ایمان و زیور تقوی آراستند.

از خداوند منان مسئلت داریم که ما و جمیع مسلمین را از آمرزیده‌شدگان این ماه پر برکت قرار دهد.

اينجانب هم فرارسیدن عید سعید فطر را به تمامی مسلمین جهان، ايرانيان عزيز و همشهريان تبریک عرض نموده و آرزوی قبولی طاعات و عبادات، رستگاري و عزت و كرامت همگان را در ماه رحمت و غفران از خداوند منان مسئلت دارم. و من الله التوفیق.

عبدالكريم حسين زاده

نماينده مردم شريف شهرستان هاي نقده و اشنويه

مهندس حسین زاده در تشریح جلسه کمیسیون عمران مجلس:

طرح اصلاح قانون بیمه اجتماعی کارگران ساختمانی به کمیته مسکن و شهرسازی ارجاع شد

نائب رئيس کمیسیون عمران مجلس گفت: طرح اصلاح ماده 5 قانون بیمه اجتماعی کارگران ساختمانی برای بازنگری جدید به کمیته مسکن و شهرسازی ارجاع شد.

عبدالکریم حسین زاده در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت در تشریح جزئیات جلسه روز سه شنبه 24 تیرماه کمیسیون عمران مجلس با یادآوری دو دستور کار جلسه امروز این کمیسیون، گفت: در جلسه امروز کمیسیون عمران با حضور آخوندی وزیر راه و شهرسازی  طرح اصلاح ماده 5 قانون بیمه اجتماعی کارگران ساختمانی و سوال چهار نفر از نمایندگان از وزیر طرح و بررسی شد.

نماینده مردم شريف نقده و اشنویه در مجلس شورای اسلامی با یادآوری اینکه طرح اصلاح قانون بیمه اجتماعی کارگران ساختمانی در کمیته مسکن و شهرسازی بررسی شده است، افزود: این طرح از سوی کمیته مسکن و شهرسازی بررسی شده بود  و برای ویرایش نهایی به کمیسیون عمران ارجاع داده شد.

این نماینده مردم در مجلس نهم با بیان اینکه بحث 4درصد بیمه کارگران در بین سه نقطه شهری و روستایی تقسیم بندی شده است، تصریح کرد: کمیسیون در این رابطه امروز به جمع بندی نرسید و طرح برای بازنگری جدید و رعایت سلسله مباحث جمعیتی به کمیته مسکن و شهرسازی ارجاع شد.

حسین زاده دستور کار دوم جلسه امروز کمیسیون عمران را طرح سوال 4 نفر از نمایندگان از آخوندی وزیر راه و شهرسازی عنوان و تصریح کرد: قرار شد سوالات موسی رضا ثروتی و نگهبان سلامی در کمیته ای مشترک بین مجلس و وزارت راه و شهرسازی بررسی شود.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با یادآوری اینکه سوال پژمانفر از وزیر راه و شهرسازی بیشتر به مسایل حقوقی مرتبط بود، گفت: قرار شد سوال این نماینده در جلسه ای با وزیر بررسی تا به نقاط مشترک و نتیجه برسند و آقامحمدی دیگر نماینده سوال کننده از وزیر فرصت دو ماهه به وزیر داد تا موضوع سوالش بررسی و رفع شود.

كلنگ زني سالن ورزش هاي رزمي و بازسازي استاديوم وحدت(كاويان)

روز دوشنبه مورخه 93/9/4 با حضور مهندس حسين زاده، مديركل ورزش وجوانان استان آذربايجان غربي، فرماندار و روساي ادارت  وجمع كثيري ازمردم و ورزشكاران شهرستان نقده، احداث سالن ورزش هاي رزمي در منطقه 53 هكتاري شهرستان نقده و بازسازي و تجهيزاستاديوم ورزشي وحدت(كاويان) كلنگ خورد.

اخذ مجوز تأسيس مجتمع آموزش عالي سلامت براي شهرستان نقده

سرانجام بعد از پي گيري هاي مكرر مهندس حسين زاده از مورخه  91/7/16 ومكاتبه با وزراي سابق وكنوني  وزارت بهداشت، درمان وآموزش پزشكي، خوشبختانه  در مورخه 93/4/8  موافقت قطعي با تأسيس مجتمع آموزش عالي سلامت در شهرستان نقده صورت گرفت. لازم به ذكر است كه مقرر گرديده  بود   دانشكده پرستاري  صرفا به منظور جذب دانشجوي پرستاري  در شهرستان نقده شروع به كار نمايد، لكن با صدور مجور تأسيس «مجتمع آموزش عالي سلامت»، مجتمع مذكور در تمامي رشته هاي پيراپزشكي دانشجو خواهد پذيرفت.

ضمن تبريك به مردم شريف شهرستان نقده به جهت محقق شده اين دستاورد بزرگ، مفتخريم به اطلاع مردمان شريف اين خطه برسانيم كه  براي اولين سال فعاليت اين مجتمع نيز  نسبت به پذيرش 25 نفر دانشجوي پرستاري موافقت قطعي صورت گرفته است.

ذيلا تصاوير مجوز نهايي صادره از طرف مقامات عالي  وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي قابل رؤيت است.


رنگ‌و‌بوي سياسي در استيضاح وزراي کشاورزي و علوم

مهندس حسين زاده در مصاحبه با خبرنگار روزنامه مردم سالاري (( چهارشنبه مورخه 93/4/11 ))

نائب رئيس کميسيون عمران مجلس با تاکيد بر اينکه طرح سوال جديد از وزير کشور و همچنين طرح استيضاح وزراي جهاد کشاورزي و علوم بيشتر رنگ و بوي رقابت‌هاي سياسي و جناحي دارد، تصريح کرد: شايد اين رقابت‌هاي سياسي و جناحي باعث شود که برخي جريان‌ها و جناح‌هاي سياسي نزد اذهان برجسته شوند يا اينکه منافع يک حزب حفظ شود ولي طبعا چنين رقابت‌هاي سياسي در مجلس شوراي اسلامي نمي‌تواند حامي منافع ملي و مردمي باشد. عبدالکريم حسين‌زاده در گفت‌وگو با ايلنا به طرح سوالات و استيضاح‌هاي اخير وزرا در مجلس شوراي اسلامي اشاره کرد و گفت: واقعيتي که وجود دارد اين است که طرح‌هاي سوال، استيضاح و تحقيق و تفحص‌ها ابزار کاري نمايندگان در امور نظارتي بر دستگاه‌هاي اجرايي کشور هستند. اين ابزار اهداف مشخص داشته و در سطح عملکرد فني وزارتخانه مورد استفاده قرار مي‌گيرند تا حافظ منافع ملي و نظام جمهوري اسلامي باشند. نماينده نقده و اشنويه با بيان اينکه لازم است از رفتار جناحي در طرح سوالات و استيضاح‌ها پرهيز کرد، افزود: اگر طرح سوالات و استيضاح‌ها نقش رقابت جناحي و گرو کشي سياسي داشته باشند به اهداف اصلي خود نمي‌رسند و اثر معکوس خواهند داشت. من فکر مي‌کنم که برخي و نه همه طرح سوالات و استيضاح‌ها شکل سياسي و جناحي دارند. عضو کميسيون عمران تاکيد کرد:وقتي طرح سوال يا استيضاحي از سوي نمايندگان در مجلس دنبال مي‌شود لازم است از قبل طي جلساتي با نمايندگان در کميسيون تخصصي مربوطه و همچنين جلسات مشترک با وزير مرتبط مورد نقد و بررسي قرار بگيرد. يعني پيش از آنکه طرح سوال يا استيضاح به صحن علني مجلس برسد بايد راهکارها مورد بررسي قرار بگيرد.

فايل PDF خبر: http://mardomsalari.com

پيام تبريك مهندس حسين زاده به مناسبت حلول ماه مبارك رمضان

ستایش مخصوص خداوندی است که بر ما، با هدایت به شاهراه ستایشش، منت نهاد و ما را اهل ستایش قرار داد که از سپاس گزاران احسان او باشیم...

و سپاس خداوند را که دین آسمانی اسلام را برای ما مختص ساخت تا در سایه سار آن، به سر منزل سعادت و خرسندی اش روان گردیم...

و حمد بی حد و ثنای بی عدد، خدای احد را که ماه خود، ماه اسلام، تزکیه و تصفیه و نزول کتاب وحی- رمضان - را یکی از راه های احسان بر بندگان قرار داد.

دگر بار در گردونه زمان و در چرخه منظم هستی که جلوه ای از جلوات حی ذات و آیه ای از آیات خداوند است، به رمضان رسیده ایم...

رمضان ، شهر عشق و عرفان است

رمضان ، بحر فیض و احسان است

رمضان ، ماه عترت و قرآن

گاه تجدید عهد و پیمان است

اینجانب فرارسیدن حلول ماه مبارک رمضان، ماه شناخت و معرفت، ماه عبادت و بندگی، ماه شکستن بت‌های نفس و سجده‌ی عشق بر درگاه معبود یکتا را به عموم مسلمانان، هموطنان گرامی تبریک عرض نموده و از درگاه حق تعالی آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما عزیزان را مسألت می نمایم .

عبدالكريم حسين زاده

نماينده مردم شريف نقده و اشنويه

مطالب بیشتر...