سر خط خبرها

: Режим питания дня. Лучший режим здорового питания. Рацион и режим питания. Диета меню на неделю. Хорошая диета на неделю для похудения. Диета на неделю отзывы. Уход за ребенком до года. Хороший присмотр и уход за детьми. Декрет по уходу за ребенком.
Самое быстрое похудение. Лучшая диета для похудения быстро. Быстрое похудение в домашних условиях. Идеальное женское тело. Самое красивое женское тело фото. Идеальные пропорции женского тела. Фитнес для дома для похудения. Лучшие фитнес уроки для похудения. Фитнес программа для похудения. Натуральная шведская косметика. Где натуральная косметика купить. Натуральная косметика оптом. Лечение артроза суставов. Все болезни суставов лечение. Лечение суставов отзывы.
این نشست روز يك شنبه 93/1/31 با هدف ایجاد هم افزایی برای اجرای هرچه بهتر سیاستهای...
تشریح جزئیات جلسه امروز کمیسیون عمران : انتقاد از کند شدن طرح مسکن مهر قبل از تعیین...
نایب رئیس کمسیون عمران مجلس شورای اسلامی: تبعیض مثبت لازمه جبران عقب‌ماندگی...
منابع حاصل از انصرف یارانه ها به صورت ملی و استانی هزینه شود خبرگزاری تسنیم:...
مخالفت مهندس حسين زاده با پيشنهاد عضو هيئت رئيسه مجلس در جلسه روز شنبه مورخه 92/12/24...
به دنبال ارائه طرح به صحن علني مجلس توسط مهندس حسين زاده ترکیب اعضای کمیسیون تلفیق...
در اين بازديد نماينده مردم شريف نقده، اشنويه، محمديار ونالوس از نزديك در جريان...
مهندس حسين زاده در اين بازديد و ديدار اظهار داشتند: خدمت به مردم عزيز و جلب رضايت...
در اين همايش كه در سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاداسلامي با حضور رئيس كانون...
تصاوير حضور و سخنراني مهندس حسين زاده در بين كانون گرم خانواده هاي مهندسين...

روحانی مصوبه اصلاح تركيب اعضاء كميسيون تلفيق را به مجلس ابلاغ کرد

رئیس‌جمهور در نامه‌ای قانون تغییر ترکیب اعضای کمیسیون تلفیق را برای اجراء ابلاغ کرد

به گزارش خبرگزاری خانه ملت ، حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور در نامه‌ای تغییر ترکیب اعضای کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی را ابلاغ کرد.

متن کامل نامه روحانی به شرح زیر است:

شماره1324  24/1/1393

مجلس شورای اسلامی

در اجرای اصل یکصد و بیست و سوم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران «قانون اصلاح ماده (45) آئین‌نامه داخلی مجلس شورای اسلامی» که در جلسه علنی روز شنبه مورخ  بیست و چهارم اسفند ماه یکهزار و سیصد و نود و دو مجلس شورای اسلامی تصویب و در تاریخ 26 اسفند سال گذشته به تأیید شورای نگهبان رسیده و طی نامه شماره 349/435 مورخ 17/1/1393 مجلس شورای اسلامی واصل گردیده است، به پیوست جهت اجراء ابلاغ می‌گردد.

رئیس جمهور - حسن روحانی

لازم به ذكراست به دنبال تهيه و ارائه طرح تغييرتركيب اعضاي كميسيون تلفيق در مورخه 92/12/6 توسط مهندس حسين زاده نماينده مردم نقده واشنويه به صحن علي مجلس و درنهايت تصويب آن طرح در نشست علنی ( شنبه 24 اسفند ماه) مجلس شورای اسلامی كه نمایندگان با 141 رای موافق، 40 رای مخالف و 6 رای ممتنع از مجموع 200 نماینده حاضر با اصلاح ماده (45) آیین نامه داخلی مجلس که براساس آن با تغییر ترکیب کمیسیون تلفیق مجلس موافقت کردند.

تقديراز افتخار آفريني سيامند رحمان

قله ­ها زير پاي فرزندان اين مرزو بوم مي لرزند.

اين شير مردان، استوار وپا بر جاي ايستاده و در راستاي بر پاي داشتن پرچم ايران اسلامي عزيزمان با به جان خريدن جانفشاني ها، شير مادري را برخود حلال مي گردانند. سيامند رحمان ديگر بار و ديگر بار با پنجه هاي خستگي ناپذير خويش در جدال با فولاد سرد و شكستن ركورد وزنه برداري فوق سنگين جهان، با بالا بردن وزنه 285/5كيلوگرمي، خود را و هم ­ميهنان خويش را شادمان ساخت. اميد آن دارم كه ما نيز با قدر شناسي از اين دلاورِ شكستگي ناپذير واين پيروزي شكوهمند، سهم كوچكي در توسعه وتعالي  سرزمينمان داشته باشيم.

سيامند عزيز دست­هايت پرتوان، بازوانت هميشه سرشار از اميد و وجودت به سلامت باد تا ايران زمين با افتخار به داشتن  فرزنداني چون تو، همواره سربلند وپايدار باشد.

عبدالكريم حسين زاده

1393/1/23

حسین زاده عنوان کرد: اشنویه شهرشکوفه‌های گیلاس

نماینده مردم شريف نقده و اشنویه در مجلس نهم گفت: شهرستان نقده فضای مناسبی را برای ورزش کوهنوردی ایجاد کرده و شهرستان اشنویه هم که به شهر شکوفه‌های گیلاس شهرت دارد، همراه با رشته کوه‌ها و دریاچه‌های پیرامون آن و وجود پرندگان، زیبایی خاصی را به این شهر بخشیده است.

در همین راستا خبرگزاری خانه ملت گفتگوی با نمایندگان استان آذربایجان غربی انجام داده که در ادامه می خوانید.

مهندس حسین زاده عنوان کرد:

اشنویه؛شهرشکوفه‌های گیلاس

نماینده مردم نقده و اشنویه در مجلس نهم، در مورد وضعیت حوزه انتخابیه خود نقده و اشنویه با شروع فصل بهار، گفت: شهرستان نقده فضای مناسبی را برای ورزش کوهنوردی ایجاد کرده و شهرستان اشنویه هم که به شهر شکوفه‌های گیلاس شهرت دارد، همراه با رشته کوه‌ها و دریاچه‌های پیرامون آن و وجود پرندگان، زیبایی خاصی را به این شهر بخشیده است.

عبدالکریم حسین‌زاده در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، در مورد طبیعت و آثار تاریخی حوزه انتخابیه خود، گفت: استان آذربایجان غربی با توجه به پتانسیل و موقعیت جغرافیایی که دارد، یکی از بهترین مناطق برای آرامش و تفریح گردشگران است، ضمن اینکه این استان در همجواری عراق، ترکیه و آذربایجان شوروی قرار دارد.

نماینده مردم نقده و اشنویه در مجلس شورای اسلامی،در ادامه افزود: آثار تاریخی، منابع طبیعی ازجمله دریاچه ارومیه، سدها و جنگل‌ها وقتی در سبد گردشگری قرار بگیرند، مزیت نسبی را برای گردشگران ایجاد می‌کنند،همچنین تپه باستانی حسن لو در مجاورت سد حسن لو و طبیعت بکر شهرستان نقده که تنها 10 کیلومتر با دریاچه ارومیه فاصله دارد، هفت چشمه و دره سلطان یعقوب فضای منحصر بفردی را در این منطقه ایجاد کرده است.

حسین‌زاده، تصریح کرد: شهرستان نقده فضای مناسبی را برای ورزش کوهنوردی نیز ایجاد کرده و قهرمانان بسیاری در رشته کوهنوردی و هاکی در این شهرستان پرورش یافته‌اند.

عضو کمیسیون عمران مجلس، یادآورشد: شهرستان اشنویه هم که به شهر شکوفه‌های گیلاس شهرت دارد، همراه با رشته کوه‌ها و دریاچه‌های پیرامون آن و وجود پرندگان، زیبایی خاصی را به این شهر بخشیده است،همچنین آزاد بودن ماهیگیری برای گردشگران در این منطقه فضای دلپذیری را برای علاقه مندان به ماهیگیری ایجاد می‌کند.

"شهرستان نقده در قسمت جنوبی استان آذربایجان غربی ایران و در ۹۵ کیلومتری جنوب ارومیه واقع شده‌ و ساکنان آن به ترکی آذربایجانی و کردی سورانی سخن می‌گویند."

"شهرستان اشنویه واقع در استان آذربایجان غربی با فاصله 71 کیلومتری از مرکز استان که دارای آب و هوایی کوهستانی بوده و مساحت کل منطقه 55.4 کیلومتر مربع است، این منطقه بخشی از ناحیه کوهستانی زون رورانده زاگروس را تشکیل می دهد."

 

توصیه های نمایندگان استان آذربایجان غربی به مسافران نوروزی

نماینده

توصیه به مسافران نوروزی

عبدالکریم حسین زاده

1- شهرستان اشنویه هم که به شهر شکوفه‌های گیلاس شهرت دارد، همراه با رشته کوه‌ها و دریاچه‌های پیرامون آن و وجود پرندگان، زیبایی خاصی را به این شهر بخشیده است،همچنین آزاد بودن ماهیگیری برای گردشگران در این منطقه فضای دلپذیری را برای علاقه مندان به ماهیگیری ایجاد می‌کند

2-  شهرستان نقده فضای مناسبی را برای ورزش کوهنوردی نیز ایجاد کرده و قهرمانان بسیاری در رشته کوهنوردی و هاکی در این شهرستان پرورش یافته‌اند.

موید حسینی صدر

1- امکانات خوبی برای اقامت مسافران فراهم شده تا اوقات خوب و خوشی در استان آذربایجان غربی داشته باشند.

2- هر کس که مایل باشد می تواند ضمن سفر به این شهر از ترکیه بدون ویزا بازدید کند.


اينجا خانه ي من است

دشت هایی چه فراخ

کوه هایی چه بلند

. . .

من در این آبادی پی چیزی می گردم

پی خوابی شاید پی نوری ریگی لبخندی

...

اینجا . . .
زندگی خالی نیست

مهربانی هست سیب هست ایمان هست

آری تا شقایق هست زندگی بايد کرد

اینجا خانه ی من است، جزیره ای کوچک از پهنه ی ایران بزرگ، جایی که مردمانش زیبایی را هماره در ذات خویش و در همزادی با طبیعت پاک و معصومش می یابند. این چند روز لحظاتی در پیرامون نقده و اشنویه بودم و در خلسه ی میان خاک و کوه و سبزی و برف و آسمان ،خود را گم شدم و در حیرت اینهمه زیبایی ماندم و ماندم. کاش همه دریابند این همه ظرفیت را، اینهمه عظمت را، اینهمه بود را و وجود را!

هم میهنان عزیزیم نمی گویم بیایید از دیار من دیدن کنید بلکه می گویم اینجا حضور می خواهد اینجا تجربه بود می خواهد، باید باشی و به تمام جان جهان خویش تجربه شوی لطافت را، استواری را، عظمت را، پاکی را و یکی شدن را.

اینجا آغوش سرزمینم و مردمانم به روی شما گشوده است.

پيام تبريك مهندس حسين زاده به مناسبت سال نو

بر چهره ی گل نسیم نوروز خوش است
بر طرف چمن روی دل افروز خوش است
از دی که گذشت هر چه بگویی خوش نیست
خوش باش ومگو ز دی که امروزخوش است


بهاری دیگر در راه است و تجربت نو شدنی دیگر در پیش رو ...

کنون که طبیعت عینی و برونی ، پس از رخوتی زمستانی و انجمادی تصلب گونه ، رخت کهنگی به در می آورد و رنگ تازگی به خود می گیرد و و ما را در این مهمانی نو شدن به سفره ی پر نعمت خویش فرا می خواند ، هنگامه ی آن است که ما نیز به پاسداشت حرمت بهار ، از کهنگی عینی و ذهنی خویش به در آییم و همراه با آیین دوباره هست شدن هستی ، نگاهی دوباره به آن چه باید شویم و آنچه ها که بایست برای بهتر گشتن و انسان شدنمان از آنها دوری گزینیم ، داشته باشیم ...

بدان امید که سال پیش رو سالی پر از آرامش ، مهرورزی ، اندیشه گری ، پذیرش دیگری ، دوری از عصبیت های فردی و اجتماعی و همه ی چیزهای خوب و بهاری دیگر برای تمامی ما باشد ...

نوروز باستانی بر همگان مبارک باد و برای همه آرزوی بهاری بودن و بهاری ماندن دارم ...

عبدالكريم حسين زاده

مطالب بیشتر...